تبلیغات در پلاک فان

تبلیغات در پلاک فان

مجموعه پلاک فان فعالیت خود را در پاییز سال 1397 شروع نمود و آن را به هیچ وجه به سرویس دهنده ها و پلتفرم های مختلف محدود نکرده و در تمامی سرویس دهنده های برتر گسترش داد.

فعالیتی که با بالاترین کیفیت ممکن به صورت مستمر در تمامی زمان ها ادامه داشته و هر روز مخاطبان بیشتری را به سمت خود جذب می نماید. مخاطبانی که شیفته کیفیت پلاک فان شده و سرمایه اصلی این مجموعه محسوب می گردند. مخاطبانی از تمامی نقاط کشور، از تمامی رده های سنی مختلف که متنوع ترین طیف جامعه هدف را شکل می دهند.

اگر دنبال یکی از بهترین و با کیفیت ترین و به صرفه ترین راه های تبلیغات در فضای دیجیتال ایرانی هستید، شما هم می توانید کسب و کار خود را با کمک تبلیغات در پلاک فان با بالاترین بازده ممکن در این سرویس دهنده ها تبلیغ نمایید و مخاطبان ما را با فعالیت خود به بهترین شکل ممکن آشنا نمایید.

تبلیغات در پلاک فان

تبلیغات در پلاک فان

بدیهیست تبلیغات هدفمند در سرویس های مختلف بسته به نیاز شما می تواند کسب و کار شما را به بهترین شکل ممکن به مخاطبانتان معرفی نماید.

برای این مهم پلاک فان مجموعه ای از پکیج های متنوع تبلیغاتی را برای شما دوستان آماده نموده است تا تمامی نیازهای تبلیغاتی شما را در پلتفرم ها و سرویس های مختلف به بهترین شکل ممکن برطرف نماید.

برای کسب آگاهی نسبت به این پکیج های تبلیغاتی و هزینه آن ها، می توانید علاوه بر راه های ذکر شده در سمت راست این صفحه از فرم تماس زیر نیز استفاده نمایید.

تبلیغات چیست؟

تبلیغات در پلاک فان
تبلیغات ابزاری برای ارتباطات بازاریابی است که یک فرد، سازمان یا نهاد تجاری برای تبلیغ یا فروش ایده، محصول یا خدمات مورد استفاده قرار می‌دهد که می تواند به شکل بصری یا صوتی باشد. این تبلیغات برای جلب توجه گروه خاصی از مردم یا جامعه انجام می شود و فقط هم محدود به حوزه کسب و کار نیست و اغلب توسط سازمان های غیر دولتی، سازمان های دولتی، احزاب سیاسی، سازمان های مذهبی و غیره نیز استفاده می شود.

تبلیغات فقط با هدف ارائه یک محصول یا خدمات مصرفی صورت نمی گیرد، چراکه تبلیغاتی نیز داریم که اصلاً برای تبلیغات نیستند و اهداف دیگری را دنبال می کنند (نظیر تبلیغاتی که موسسات خیریه و گروه های سیاسی و مذهبی انجام می دهند و با هدف جمع کردن پول و کمک از مردم است).

تبلیغات در پلاک فان

علاوه بر این، نوع دیگری از تبلیغات نیز وجود دارد که تبلیغات شرکتی است و به جای ارائه محصولات یا خدمات شرکت، روی معرفی و دستاورهای خود شرکت تمرکز دارد.

امروزه شرکت ها از انواع مختلف تبلیغات و انواع رسانه‌های تبلیغاتی برای دستیابی به اهداف شان استفاده می کنند.

به عبارتی، تبلیغات امروزی از طریق رسانه های متعددی مانند مجلات، روزنامه ها، رادیو، تلویزیون، بیلبوردها، تبلیغات در وبلاگ ها، رسانه های اجتماعی، وب سایت ها و غیره انجام می شود. طبیعتاً اهمیت بسیار زیاد تبلیغات باعث شده است اکثر شرکت ها و کسب و کارها هر سال هزینه های زیادی را صرف این مسئله کنند.

تبلیغات در پلاک فان

تبلیغات در پلاک فان

تبلیغات در پلاک فان

اهمیت تبلیغات در کسب و کار

اهمیت تبلیغات در چیست؟

 1. تبلیغات به معرفی کسب و کار جدید، خدمات یا محصولات نو کمک می کند.
  وقتی کسب و کاری تازه کار خود را شروع کرده یا خدمات و محصولات جدیدی را راه اندازی نموده است، سریع ترین و کارآمد ترین راه برای معرفی آن به جامعه و مردم از طریق تبلیغات است. تبلیغات خوب و با کیفیت عالی می تواند کسب و کار یک شرکت را در بازه زمانی کوتاهی به مردم معرفی کند و به همین دلیل یکی از عوامل اصلی در بقای یک کسب و کار جدید به شمار می رود.
 2. تبلیغات باعث موفقیت در کسب و کار می شود.
  یکی از عوامل پیشرفت و موفقیت سریع و چشمگیر کسب و کارها را می توان تبلیغات دانست چرا که بسیاری از شرکت ها از طریق همین تبلیغات توانسته اند در طول سال ها پله های ترقی را طی کنند. هر دو نوع تبلیغات کمی و کیفی می توانند کمک شایانی به کسب و کارهای جدید و قدیمی داشته باشند.
 3. تبلیغات باعث آگاه سازی جامعه نسبت به کسب و کار یا محصول می شود.
  تبلیغات یکی از راه های اطلاع رسانی به جامعه در مورد محصولات یا خدمات است. از آنجا که تبلیغات در یک بازه زمانی خاص پخش می شود می تواند به طور مستمر مردم را از کسب و کار یک شرکت یا خدمات و محصولاتش مطلع کند.

  تبلغات در پلاک فان

 4. تبیلغات، تمایز محصولات را به مشتری نشان می دهد.
  شرکت ها و کسب و کارها با استفاده از تبلیغات سعی می کنند تفاوت های بین محصولات خود و سایر محصولات را به مصرف کنندگان نشان دهند. با اینکه تبلیغات لزوماً برای مقایسه کالاها تهیه نمی شود اما خاصیت تبلیغات در این است که منحصر به فرد بودن و مزایای یک محصول یا خدمات خاص را برجسته کرده و آن را در ذهن مشتری ثبت می کند.
 5. تبلیغات به شرکت ها کمک می کنند خود، خدمات یا محصولات شان را به مشتری معرفی کنند.
  هدف اصلی و مهم تبلیغات، معرفی محصولات یا خدمات است که باعث شناخت هر چه بیشتر مصرف کننده از پیشنهادات و خدمات یک شرکت می شود. علاوه بر این با کمک تبلیغات می توان میزان فروش را نیز افزایش داد.
 6. تبلیغات باعث جذب مشتری می شود.
  هر چه افراد بیشتری از محصولات یا خدمات یک شرکت مطلع باشند، تمایل بیشتری برای حمایت از آن دارند. مطمئنا یک تبلیغ خوب به حدی تاثیرگذار است که مشتری را به خرید محصولات یا خدمات ترغیب می کند و در عین حال باعث می شود مشتری به استفاده از آن ادامه دهد. حفظ مشتری قطعاً از امتیازات برجسته تبلیغات به حساب می آید که شرکت های زیادی به دنبال آن هستند.

تبلیغات در پلاک فان

تبلیغات در پلاک فان

ارتباط از طریق ایمیل

ایمیل تبلیغات: ads@pelakefun.com

ارتباط از طریق اینستاگرام

اینستاگرام تبلیغات: pelakefun_ads

شبکه های مجازی پلاک فان

تبلیغات در پلاک فان