تبلیغات در پلاک فان

مجموعه پلاک فان فعالیت خود را در پاییز سال 1397 شروع نمود و آن را به هیچ وجه به سرویس دهنده ها و پلتفرم های مختلف محدود نکرده و در تمامی سرویس دهنده های برتر گسترش داد. فعالیتی که با بالاترین کیفیت ممکن به صورت مستمر در تمامی زمان ها ادامه داشته و هر روز مخاطبان بیشتری را به سمت خود جذب می نماید. مخاطبانی که شیفته کیفیت پلاک فان شده و سرمایه اصلی این مجموعه محسوب می گردند. مخاطبانی از تمامی نقاط کشور، از تمامی رده های سنی مختلف که متنوع ترین طیف جامعه هدف را شکل می دهند.

اگر دنبال یکی از بهترین و با کیفیت ترین و به صرفه ترین راه های تبلیغات در فضای دیجیتال ایرانی هستید، شما هم می توانید کسب و کار خود را با کمک پلاک فان با بالاترین بازده ممکن در این سرویس دهنده ها تبلیغ نمایید و مخاطبان ما را با فعالیت خود به بهترین شکل ممکن آشنا نمایید.

بدیهیست تبلیغات هدفمند در سرویس های مختلف بسته به نیاز شما می تواند کسب و کار شما را به بهترین شکل ممکن به مخاطبانتان معرفی نماید.

برای این مهم پلاک فان مجموعه ای از پکیج های متنوع تبلیغاتی را برای شما دوستان آماده نموده است تا تمامی نیازهای تبلیغاتی شما را در پلتفرم ها و سرویس های مختلف به بهترین شکل ممکن برطرف نماید.

برای کسب آگاهی نسبت به این پکیج های تبلیغاتی و هزینه آن ها، می توانید علاوه بر راه های ذکر شده در سمت راست این صفحه از فرم تماس زیر نیز استفاده نمایید.

ارتباط از طریق ایمیل

ایمیل تبلیغات: ads@pelakefun.com

ارتباط از طریق اینستاگرام

اینستاگرام تبلیغات: pelakefun_ads